Darmowa wycena stworzenia strony dla Ciebie:

Załącznik

Bądź online dla klientów

Przejdź ze swoim menu do Internetu

Wiemy, że w gastronomii panuje trudny czas. Jednak na smaczne jedzenie zawsze znajdą się chętni. Przejdź ze swoją ofertą do Internetu i pozyskuj głodnych klientów.

Strona gotowa w 48 godzin

Już w 48h stworzymy dla Ciebie stronę, dzięki której klienci zamówią u Ciebie jedzenie z telefonu, tabletu lub komputera. Bez wychodzenia z domu. Zbudujemy dla Ciebie stronę WWW, która:

  • Pokaże Twoje pełne menu
  • Będzie miała błyskawiczne płatności PayU
  • Da Ci niezależność od dużych serwisów do zamawiania jedzenia

Łatwość obsługi i zarządzania

Wszystkie nasze strony tworzymy przy pomocy CMSa WordPress, dzięki czemu późniejsze zarządzanie treścią i wprowadzanie zmian na stronie będzie dla Ciebie proste i przyjemne.

Płatności bezgotówkowe

Na Twojej stronie wdrożymy błyskawiczne płatności PayU. Dzięki temu opłaty za smaczne jedzenie trafią od razu na Twoje konto, a Twoi dostawcy będą się czuli bezpiecznie.

Otrzymaj wsparcie konsultanta

Nad projektem Twojej strony będzie czuwał dedykowany konsultant, który chętnie doradzi, jak powinna wyglądać strona przyciągająca głodnych klientów.

Spraw, że klientom pocieknie ślinka!

Zachęć klientów do zamawiania Twoich smacznych posiłków zdjęciami i opisowym menu

Zdjęcia produktow

Zdjęcia

Na Twojej stronie WWW opublikujemy zdjęcia, które nam dostarczysz. Dzięki temu zachęcisz klientów do składania zamówień.

Składniki posilku

Opisowe menu

Dzięki opisowemu menu możesz poinformować swoich klientów o gramaturze i składzie Twoich dań. Opowiedz o daniach, które serwujesz.

promocje dań

Promocje

Wprowadzasz promocję na któreś z Twoich dań? Doskonale, przedstawimy je w wyróżniony sposób, przez co zwiększysz swoją sprzedaż.